Pārlekt uz galveno saturu

TOP 5 aktivitātes ģimenes atpūtai Jūrmalā

 

Piedzīvojumu parks “Jūrmalas Tārzāns” Dzintaru Mežaparkā

Šķēršļu parks piemērots gan bērniem, gan pieaugušajiem, un tajā pieejamas piecas dažādu līmeņu trases. „Piedzīvojumu parks aprīkots ar jaunākās paaudzes Šveices kompānijas „Kanopeo” drošības sistēmu „Speedrunner”. “Dzintaru mežaparks” atrodas Jūrmalā, Dzintaros, kvartālā starp Meža prospektu, Rembates ielu un Madonas ielu. Tas paredzēts gan aktīvās, gan mierīgās atpūtas cienītājiem – parkā pieejami rotaļu laukumi dažāda vecuma bērniem, celiņi skrituļslidotājiem un gājējiem, skeitparks un strītbola laukumi, un vairāk kā 30 metrus augsts skatu tornis.

Vairāk informācijas: https://www.jurmala.tarzans.lv/

Izbrauciens ar riteņiem

Aktīvi laiku kopā pavadīt ar ģimeni iesakām, izbraucot ar riteņiem. Tādējādi apskatīsiet gan skaisto Jūrmalas arhitektūru, gan pasakaino pludmali. Turklāt Jūrmalā satiksme ir mierīga un izveidota braukšanas celiņi riteņiem, kas padara ģimenes riteņu izbraucienus drošus un arī patīkamus.

Dažāda veida riteņus iespējams izīrēt viesnīcā Hotel Jūrmala Spa. Arī par pusaudžiem un mazākajiem viesiem esam parūpējušies un piedāvājam vidējus un mazus riteņus.

Laiks2 stundas3 stundas4 stundas6 stundasVisa diena
Cena8 EUR10 EUR13 EUR16 EUR20 EUR

Līvu akvaparks

Līvu Akvaparks ir lielākais slēgtā tipa akvaparks Ziemeļeiropā, kas darbojas visu cauru gadu! Līvu Akvaparkā 3 stāvos ir izvietotas vairāk kā 20 dažādas slīdnes, vairāk kā 10 dažādu dziļumu un lielumu baseini, atrakcijas bērniem, SPA komplekss ar 4 pirtīm, auksto baseinu, sāls istabu, burbuļvannām un gaisa un zemūdens masāžas iekārtam, kā arī ēdināšanas pakalpojumu sniegšanas vietas un bārs ūdenī. Atrakciju starta tornis sasniedz 7 stāvu augstumu.

Vairāk informācijas: https://www.akvaparks.lv/

Izklaides un izglītības centrs "KORSO Brīnumi"

Izklaides un izglītības centrs “KORSO Brīnumi” ir neticami interesanta vieta gan bērniem, gan pieaugušajiem. Ekspozīcija veidota pēc bērnu grāmatas “Zili brīnumi/Sociālā fizika bērniem” tēmām ar neparastiem un interaktīviem eksponātiem. “KORSO Brīnumi“  ir izaicinājums arī pieaugušajiem – piedāvājumā team-building pasākumu programma.

Vairāk informācijas: http://korsobrinumi.lv/

Jūrmalas pilsētas muzejs

Esat laipni aicināti vienā no modernākajiem muzejiem Latvijā! Jūrmalas pilsētas muzejs apmeklētājiem pastāstīs par Jūrmalas kūrorta pirmsākumiem un attīstību no 19. gadsimta beigām līdz pat mūsdienām. Šīs sezonas aktualitāte ir pastāvīgā ekspozīcija “Bērns kūrortā”, kas fotogrāfijās, spēlēs, rotaļlietās un grāmatās rosinās atmiņas par bērnību, piedāvājot ģimenēm dažādas interaktīvas nodarbības. Jūrmalas pilsētas muzeja izstāžu zālēs gadā notiek vidēji 30 dažādas mākslas un kultūrvēstures izstādes, tāpat šeit notiek radoši pasākumi un darbnīcas bērniem.

Muzejā ir vairākas izstāžu zāles, suvenīru veikaliņš, telpas semināriem un konferencēm.

Ieeja bez maksas!