Pārlekt uz galveno saturu

Viesnīcas numuri

Apsveicam ar gudro lēmumu atpūsties viesnīcā Hotel Jurmala Spa! Tagad palīdzēsim Jums izvēlēties atbilstošāko no mūsu 190 numuriem. Apskatīsim visiem numuriem kopīgo, salīdzināsim atšķirības, kā arī aplūkosim papildus gultas un citus papildus pakalpojumus.


nUMURĀ IEKĻAUTĀS ĒRTĪBAS

Mood photo

Vispirms – pamata ērtības, kuras pieejamas visiem Hotel Jurmala Spa viesiem. Tās ir:

 • Halāts un čības (pieaugušajiem un bērniem no 13 gadiem), minibārs, TV un gaisa kondicionieris numurā
 • Bezvadu interneta pieslēgums
 • Bagātīga brokastu bufete restorānā Jūrmala
 • 1 x Wellness Oasis centra apmeklējums katru dienu 1.5 h brīvdienās / 2.5 h darba dienās (izbraukšanas dienā līdz 12:00).Katras nākamās 30 min - 4 EUR darba dienās (no 8:00 līdz 12:00), 5 EUR brīvdienās (no 8:00 līdz 12:00). Wellness Oasis papildus apmeklējuma maksa viesnīcā dzīvojošajiem darba dienās ir 12.50 EUR no personas (no 8:00 līdz 12:00). Brīvdienās un svētku dienās šī maksa ir 15 EUR no personas (no 8:00 līdz 12:00).
 • Neierobežots trenažieru zāles apmeklējums (izbraukšanas dienā līdz pl.12.00).
 • Lūdzu esiet informēti, ka Saunu un baseinu centrs Wellness Oasis, tiks slēgts sakarā ar ikgadējo ģenerālo tīrīšanu laika posmā no 04.06.2023 plkst.12:00 līdz 11.06.2023 plkst.12:00! 

 

Numura veidu salīdzinājums

Mood photo


Tagad noskaidrosim, ar ko viens numura veids atšķiras no cita. Kopā ir pieci veidi – Standarta, Uzlabotais, Ģimenes 2+2, Luksus un Cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Standarta numurs (22,5 m²) ietver standarta aprīkojumu – līdztekus minibāram, TV un gaisa kondicionierim te ir arī rakstāmgalds, duša un matu fēns, kā arī halāts un čības (pieaugušajiem un bērniem no 13 gadiem). Var izvēlēties vienu lielo gultu 180 x 200 cm vai divas atsevišķas (90 x 200 cm)

Uzlabotais numurs (28,5 m²) ietver standarta aprīkojumu, tāpat arī izvēli starp vienu lielo gultu un divām atsevišķām. Uzlabotais numurs ir daudz plašāks ar papildus žurnāla galdiņu, kā arī izvelkamu atpūtas krēslu. Turklāt numuram ir plašs balkons ar apburošu skatu.

Ģimenes numurs 2+2 (35 m²)ietver standarta aprīkojumu. Ģimenes numurā ir ne tikai lielā gulta, bet arī sofa, kuru var izmantot kā papildgultu divām personām. Numurs ir plašs un piemērots ģimenei ar bērniem. Numurā ir franču balkons (logs ar barjeru).

Luksus numurs (43 m²) ietver standarta aprīkojumu. 43 m² lielā platība ļāvusi to sadalīt divās zonās. Guļamzonā ir lielā gulta, savukārt dzīvojamajā zonā esošo sofu var izmantot kā papildgultu divām personām. Luksusa numuru vannas istabas ir aprīkotas ar dušu un vannu vai privāto saunu. Arī luksusa numuram ir plašs balkons ar skatu uz jūru.

Numurs cilvēkiem ar īpašām vajadzībām (38 m²). Ietver standarta aprīkojumu. Numurā duša ir īpaši aprīkota viesiem ar kustību traucējumiem. Šajā numurā ir divas atsevišķas gultas (110 x 200 cm un 90 x 200 cm), turklāt arī šeit sofu var izmantot kā papildgultu vēl divām personām. Numurā ir franču balkons (logs ar barjeru).

 

Papildus gultas un bērnu gultiņas

Child

Bērns līdz 5 g.v. var gulēt kopā ar vecākiem. Bez maksas varat pasūtīt bērnu gultu līdz 5 gadus vecam bērnam. 6 - 12 gadus vecam bērnam papildus gulta maksā 22 EUR par nakti. Pusaudzim no 13 gadu vecuma vai pieaugušajam tā maksā 35 EUR par nakti.

Personai, kurai šī gulta pasūtīta, bez jebkādas papildus maksas pienākas bagātīga brokastu bufete restorānā Jūrmala, neierobežots trenažieru zāles apmeklējums (izbraukšanas dienā līdz 12:00), vienas reizes 1,5 stundu Wellness Oasis (saunu un baseinu kompleksa) apmeklējums. Par to, cik daudzas bērnu gultiņas vai papildus gultas ietilpst katra veida numurā, lasiet attiecīgā numura aprakstā.

Maksimālais papildus gultu skaits numurā

Family room

 

Standarta numurs – 1 x bērnu gultiņa
Uzlabotais numurs – 1 x bērnu gultiņa un/vai 1 papildus gulta
Ģimenes numurs 2+2 – 1 x bērnu gultiņa un/vai 2 papildus gultas (1 sofa divām personām)
Luksus numurs – 1 x bērnu gultiņa un 1 sofa divām personām

 

Papildus pakalpojumi

mood photo

Sevis un mīļotā lutināšanai numurā Jūs varat pasūtīt:

 • ziedus (cena pēc vienošanās)
 • augļus un vīnu (25 EUR)
 • zviedru galda vakariņas laikā starp 18:00 un 20:00 (pieaugušajiem 25 EUR no personas, 6 – 12 gadus veciem bērniem 12,50 EUR no personas, līdz 5 gadus veciem bērniem bezmaksas)
 • romantiskas vakariņas divatā sveču gaismā 
 • spa rituāli pāriem un citi relaksējoši spa rituāli

Ierašanās UN izbraukšana

HJS

Gaidām Jūs ierodamies viesnīcā Hotel Jurmala Spa no 15:00. Savukārt, izbraukšanu (un izbraukšanas dienā arī Wellness Oasis apmeklējumu) lūdzam ieplānot līdz 12:00. Aicinām informēt par vēlmi agrāk ierasties vai vēlāk izbraukt – īstenosim Jūsu lūgumu, ja tas būs iespējams.