Pārlekt uz galveno saturu

Sveiks, darbīgais septembri!

Lūk, pirmais rudens mēnesis ir klāt. Bet ziniet ko? Mēs neesam gatavi atvadīties no vasaras! Karstā sezona Hotel Jurmala SPA turpinās! Lai mūsu septembris ir pārsteidzoši vasarīgs!
    
Kā radīt pareizo noskaņu? Protams, ar vasaras piedāvājumiem un aktivitātēm, kas mūsu viesnīcā ir daudz!

Sāksim ar visu pēc kārtas: restorāna Jūrmala mājīgā terase turpina savu darbu un priecēt viesus, bufetes stila brokastis, plaša A la Carte, iemīļotais romantiskais piedāvājums – atliek tik izvēlieties sev piemērotāko. Un, protams, neliedziet sev prieku izmēģināt mūsu jaunumu - dažādus Spritz kokteiļus, kas ir šīs sezonas un septembra odziņa!

Vasara ir saistīta ar ūdens aktivitātēm. Wellness Oasis saunas un baseina centrs priecē viesus jebkuros laika apstākļos. Peldbaseini, bārs, saunas, džakuzi un vannas – atpūta priekš visiem. Centrs ir pieejams gan viesnīcas viesiem, gan Jūrmalas viesiem.

Jūra arī septembrī nekur neaiziet! Tikai 5 minūtes no Hotel Jurmala SPA un esat jau kūrortpilsētas smilšu pludmalē. Ūdens agrā rudenī bieži uztur patīkamu temperatūru, kas ir piemērota peldēšanai. Un patīkamas pastaigas gar piekrasti tikai papildinās jūsu atpūtu.

Ja laikapstākļi kļūst slikti, tā nav problēma. Galu galā šis ir lielisks attaisnojums, lai aizbēgtu uz mūsu viesnīcas telpām un izbaudītu kādu no spa procedūrām. Ķermeņa un sejas masāžas, procedūras jebkurām ķermeņa daļām un iespēja atpūsties kopā vai pat ar ģimeni - viss ir pieejams, viss ir priekš Jums! Ar piedāvājumu var iepazīties šeit

Vēl viens bonuss ir tas, ka pie mums var iznomāt velosipēdu vai skrejriteni, lai ar vēju pavizinātos pa Jūrmalu un apskatītu visas tās apskates vietas.

Kas ir vissvarīgākais vasaras brīvlaikā? Nedarīt neko un nodot savu laika pavadīšanu profesionāļiem. Šim nolūkam tika izveidota Hotel Jurmala SPA, kurā esat laipni gaidīti jebkurā diennakts laikā!