Pārlekt uz galveno saturu

Paspēt visu vienā mēnesī

Mūsu mīļākais gadalaiks pamazām tuvojas beigām. Bet neskumsim par to ! Priekšā ir vēl vesels mēnesis saulainu piedzīvojumu un jauku atpūtas brīžu!

Šķiet, ka vasarā viss notiek kā ierasti. Jūrmalā ir daudz tūristu, restorāni ir pilni ar viesiem, SPA kompleksi ir pārpilni no apmeklētājiem. Dzīvo un priecājies! Bet Hotel Jūrmala SPA patīk pārsteigt! Arī šis augusts neiztiks bez īpašiem piedāvājumiem un īpašām akcijām!

Mūsu šīs vasaras TOP pakalpojums ir izmitināšana diviem. Un šī nav tikai nakšņošana vienā no labākajām Jūrmalas viesnīcām! Piedāvājumā iekļauts sezonas laikā tik ļoti iecienītais piknika grozs, kā arī Spa procedūras pieaugušajiem no īpašā piedāvājuma. Nav brīnums, ka viesiem tik ļoti patīk šis piedāvājums. Galu galā šī ir lieliska iespēja izbaudīt atpūtu kūrortpilsētā pilnā apmērā. Un arī cenas visus priecē!
 
Kā ir ar tiem, kuriem patīk aizmigt gultā savās mājās un būt aktīviem visas dienas garumā? Mūsu šīs vasaras jaunums - Lavandas un Kafijas rituāli – būs tiem lieliski piemēroti. Pirmais rituāls ir vairāk vērsts uz relaksāciju, bet otrais lieliski atjaunos spēkus. Nezini vēl, ko izvēlēties? Izmēģini abus!

Protams, ka neesam aizmirsuši arī par Jūsu bērniem, kuri arī izbauda vasaras brīvlaiku, atpūšoties no skolas vai bērnudārza. Bērniem Hotel Jūrmala SPA arī ir sagatavojusi īpašu maijpuķīšu procedūru. Viņiem patiks masāža ar losjonu, Spa rituāls rokām vai bērnu manikīrs ar dekoru (visbiežāk viņi to izvēlas). Kā arī katrs pie meistares varēs izvēlēties  tetovējumu ar spīdumiem vai akmentiņa diedziņu matiem. Vai piekritīsiet, pat pieaugušie no tā neatteiktos!

Vēl viens mūsu izcils jaunums ir  gleznošanas meistarklase. Māksla ir lielisks veids, kā atbrīvoties no stresa un izmēģināt kaut ko jaunu. Un, ja vēl labu kompāniju var papildināt ar glāzi dzirkstošā vīna, tad atpūta būs neaizmirstama!

Vēl viens mūsu SPA īpašais piedāvājums, ko mūsu viesi noteikti novērtēs ir SPA rituāli ar kosmētiku no Jūrmalas dabas veltēm. Sadarbībā ar bioaktīvās dabīgās kosmētikas ražotāju Kemmern esam izveidojuši īpašu Ķemeru ārstniecisko dūņu un sērūdeņraža minerālūdens līniju ar kalmju ekstraktu. Tieši šo kosmētiku mēs izmantojam savās procedūrās.

Šķiet, ka līdz vasaras beigām ir palicis tikai mēnesis, bet, ja paskatās caur citu laika prizmu, tad priekšā vēl ir tik daudz laika, lai paspētu izbaudīt silto vasaras sezonu pilnībā. Hotel Jūrmala SPA būs Jūsu labākais ceļvedis!