Pārlekt uz galveno saturu

Randiņš ar otro pusīti viesnīcā

Ikdienas skrējienā ir pavisam viegli aizmirst apstāties, novērtēt un bez īpaša iemesla palutināt mīļoto cilvēku. Pavisam viegli piemirst romantiku, pieskārienus, atpūtu un bezrūpīgi pavadītu laiku tikai jums diviem! Varbūt ir vērts laiku pa laikam ieskatīties otram acīs, paķert aiz rokas un aicināt: “braucam!”. Tomēr kāds būtu pats relaksējošākais un romantiskākais galamērķis, kurā no jauna atgūt spēkus sev, otram, vienlaicīgi no jauna iededzot jūsu kopējo uguntiņu? 

Vai vārds “viesnīca” nav viena no pirmajām idejām, kas iezogas Jūsu prātā, aizsapņojoties par klusu aizbēgšanu jums diviem vien? Gandrīz kā sinonīmi vārdiem “romantika” vai “miers”, viesnīcu piedāvājumi vienmēr iekārdina ar savu daudzveidību, bezrūpību un faktu, ka viss būs pilnībā sagatavots jūsu nelielajai idillei!

reception

Randiņš ar mīļoto cilvēku katram saistās ar mieru, harmoniju, satuvināšanos, kā arī īpaši emocionāliem un intīmiem mirkļiem. Tāpēc vēlreiz, vēl nedaudz pārliecinošāk un koķetīgāk uzsmaidi un aicini savu otru pusīti uz lielisku viesnīcas vakara baudīšanu! Kādu plānu esam jums sagatavojuši?

Pirmais un pats svarīgākais - jums abiem jānoskaņojas mierpilnam vakaram divvientulībā. Nav labāka risinājuma kā darba, tehnoloģiju un citu traucēkļu noslēpšana dziļi istabiņas stūrī un došanās uz SPA procedūrām vai peldbaseiniem (piedāvājumu meklē šeit). Atslābināts un brīvs ķermenis ļaus noslēgties no ārpasaules un atrast patīkamāko ceļu vienam pie otra!

couple

Otrkārt, nemainīgi mīlestība iet caur vēderu, tāpēc turpiniet ar tieši tikpat bezrūpīgām vakariņām! Dažkārt īsākais ceļš uz laimi ir nodot vakariņu gatavošanas uzdevumu kādam citam. Bez satraukuma, plānošanas un ar pārliecību, ka augstas kvalitātes viesnīcas restorāns noteikti nepievils. Izvēlieties kādu no jau gatavajiem vairāku kārtu vakariņu plāniem, ko piedāvā viesnīcas (piedāvājumu meklē šeit) vai arī citā sev patīkamā veidā izmēģiniet viesnīcas ēdienkartes piedāvājumu! 

Kad ķermeņi un vēderi palutināti, viss, kas jums nepieciešams - laiks diviem vien! Viedierīces un domas vēl joprojām atstājam tālākajā istabiņas stūrī. Vakara atlikušais uzdevums: aprunāties, novērtēt un patiešām...izbaudīt! Viesnīcas maģija slēpjas mazos sīkumos, par kuriem esam parūpējušies, lai jūs spētu vienkārši baudīt. Pasakaini skati, sapņaini mīkstas gultas, serviss līdz pašām istabiņas durvīm - kad vēl, ja ne šonakt?

Vēl atvieglotākai randiņu pieredzei, esam sagatavojuši arī jau gatavus randiņu komplektus tieši jums: romantiskām vai bezrūpīgām naktīm!