Pārlekt uz galveno saturu

5 fakti Hotel Jūrmala Spa dzīvē 2019. gadā

Vienmēr ir interesanti atskatīties uz aizvadīto gadu - tas ļauj saskatīt lietas, ar ko varam lepoties un par kurām priecāties. Šeit 5 skaitļi, kas iezīmējuši 2019. gadu mūsu viesnīcas dzīvē.


1.Pagājušajā gadā mūsu viesi brokastīs izdzēruši 1622 kgkafijas. Kafija kā dzēriens sākta lietot 9. gadsimtā, kad tās uzmundrinošo efektu vispirms novērojis kāds gans uz savām kazām un pēc tam izmēģinājis vietējais mūks. Pārsvarā tiek audzētas Arabica vai Robusta šķirnes un lielākā kafijas eksportētājvalsts pasaulē ir Brazīlija. Kafija var būt arī nāvējoša, taču satraukumam nav pamata, ja vien īsā laika sprīdī nepatērē 30 kafijas tasītes, kas tiek uzskatītas par letālo devu.

2.Ikviens, kas pie mums ciemojas, bauda sniegbaltus palagus un halātus. Kopumā šādu dzīves baudītāju ir bijis gana daudz, jo gada laikā izmazgāti 180251 kg veļas. Lai arī priecājamies aprūpēt katru viesi, aicinām tos padomāt par veidiem, kā taupīt dabas resursus, šajā gadījumā - viesnīcās dvieļus izmantot atkārtoti un, tīrot zobus, ūdeni skalošanai ieliet tam paredzētajās glāzītēs.

3.Masāža ir brīnišķīgs veids, kā atslābināt gan ķermeni, gan prātu, vai ne? Šim apgalvojumam acīmredzami netrūkst piekritēju, jo 12 mēnešu laikā veiktas 14147 dažādas masāžas. Vai zināji, ka 1 stundas masāža ķermenim ir apmēram tas pats, kas 7-8 stundas pilnvērtīga miega? Masāža arī izstrādā endorfīnus, kas ir mūsu ķermeņa dabīgi izstrādātās pretsāpju zāles.

4.Esam bērniem draudzīgi. Mazie viesi (kopumā 6401 gada laikā) ļoti labprāt izbauda bērnu stūrīti restorānā, āra spēļu laukumiņu, īpašas viņiem domātas spa procedūras un, protams, bērnu baseinu un saunu, kurā var vērot multenes.

5.Par to, lai visiem būtu ērti un labi, ir rūpējušies lieliskie Hotel Jūrmala Spa darbinieki - visi 159. Varbūt arī tu vēlies kļūt par labo gariņu, kas gādā par to, lai katrs viesis būtu priecīgs un apmierināts? Kļūsti par vienu no mūsu komandas: ŠEIT