Pārlekt uz galveno saturu

17 Instagram fotoattēli, kuru dēļ vēlēsies apmeklēt mūsu viesnīcu

Mums visiem reizēm ir nepieciešams restarts, taču tas bieži vien prasa iedvesmu. Kur to smelties? Protams, mūsu Instagram kontā.

1. Silti un ērti
Temperatūrai ir nozīme! Aukstajā un lietainajā sezonā iesakām sevi sasildīt pirtī. Mūsu centrā ir sešas saunas un baseini: tvaika pirts (romiešu pirts) - 47°C, 100°C, 80°C, aromātiskā vanna - 60°C, sāls vanna - 48°C, bērnu pirts - 50°C.

2. Ziemā sajusties kā vasarā

Mums ir triks, kas ziemā palīdzēs justies kā vasarā. Jā, jā, mēs runājam par mūsu baseiniem. Nekas nevar būt labāks par atrašanos siltā ūdenī un tropu joslas cienīgā gaisa temperatūrā, kad aiz loga ir mitrums un aukstums. Tajā vienkārši jānoskatās, atrodoties aiz milzīga loga, un jāizšļakstās četros baseinos ar atšķirīgu ūdens temperatūru: 28°C, 31°C un dzesēšanas baseinā, kur temperatūra ir 14°C. Bērnu baseinā ar slidkalniņu temperatūra ir 30-32°C.

3. Burbuļi kā dzīvesveids
Mums visiem reizēm dzīvei jāpievieno daži burbuļi. Vai tie būs burbuļi šampanieša glāzē vai džakuzi - tas atkarīgs no jums. 

4. Aizbēgt no pasaules

Dažreiz apkārtējā pasaule mums kļūst par lielu. Dodiet sev iespēju to vērot no malas mierīgākajā Jūrmalas vietā - Wellness Oasis.

5. Neaizmirstiet par sportu!

Mūsu ķermenim ir nepieciešama ne vien atpūta, bet arī slodze. Ideālākais variants ir apvienot patīkamo ar lietderīgo, jo nekas nevar būt labāks par laiskām brīvdienām pēc lieliska treniņa. 

6. Aizbēgšana ar draudzeni

Kas gan var būt labāks par aizbēgšanu no pelēcības un paslēpšanos sāls istabā?! Jo īpaši, ja kompānijā ar draudzeni!

7. Vasara visu gadu 

Mūsu viesnīcas pirmajā stāvā ir siena, kura aiznesīs jūs uz vasaru. Pārsteidziet savus draugus, nosūtot viņiem fotoattēlu uz lietus mežu fona, neizejot no viesnīcas.

8. Ja lidojam, tad augam!
Augam, protams, emocionāli! Mūsu bārā sajūties kā putns, pa lielajiem logiem vērojot zemāk ritošo Jūrmalas mierpilno dzīvi. Nav nepieciešams būt bērnam, lai noticētu, ka lidot var ne tikai putni.

9. Īpašs notikums

Īpaši priecājamies, kad varam būt daļa no svarīgiem notikumiem. Mēs ceram, ka “rūgts” šim pārim skanēs pat no mūsu sienām. 

10. Dienas beigas 

Lai kāda būtu bijusi jūsu diena, tai vajadzētu noslēgties skaisti. Mēs par to parūpēsimies! 

11. Rītam jābūt labam

Izkāpt no gultas ar labo kāju nekad nav bijis tik vienkārši! 

12. Kokteilis kā dzīvesveids

Ļaujiet jūsu dzīvei būt dažādu elementu kombinācijai, kas rezultātā ir unikāla garša!

13. Mums ir tikai viena dzīve - apēd to burgeru! 

Jā, mēs zinām, ka gada sākums vienmēr ir saistās ar jaunu sākumu, kad apsolām sev ēst tikai veselīgu ēdienu, bet! Burgeri īpašās dienās nav atcelti. Ja izlem palutināt sevi, dari to garšīgi.

14. Viss sākas ar uzņemšanu

Mums šķiet, ka skaistums ir detaļās. Esam parūpējušies, lai estētiskais baudījums jums būtu jau pie ieejas mūsu viesnīcā. 

15. Atvelc elpu 
Dodiet sev iespēju ienirt mierīgās domās starp spa procedūrām. Un neliedziet sev prieku uzņemt skaistu fotogrāfiju. 

16. Ne tikai redzēt, bet arī elpot

Balkoni mūsu istabās ne tikai palīdz vērot apkārtni, bet arī kļūt par daļu no apbrīnojamās Jūrmalas dabas. Jebkurā gadalaikā. 
 

17. Gastronomiskā simetrija

Cik jauki, kad viss ir savās vietās!

Sekojiet līdzi tam, kas notiek mūsu viesnīcā, Instagram, taču vēl labāk atbrauciet ciemos, lai pārliecinātos, ka tas ir tā vērts. Rezervē izdevīgāko piedāvājumu jau tagad!