Pārlekt uz galveno saturu

10 idejas sievišķīgām dāvanām

Gada skaistākie svētki strauji tuvojas. Vai dāvanu saraksts jau sastādīts? Piedāvājam idejas izteikti sievišķīgām dāvanām, lai ar tām palutinātu savas mammas, māsas un draudzenes.

 

1. Ķermeņa kopšanas produktu komplekts

Ikvienai sievietei baudu sagādā palutināt ķermeni ar putojošu vannu, smaržīgiem ķermeņa losjoniem un skrubjiem. Sakomplektē ideālo kombināciju no produktiem, kuriem priekšroku dod konkrētā sieviete un saņēmējas prieks garantēts. Ieskaties Stenders, B2Y vai Kivvi piedāvājumos.

2. Hotel Jurmala Spa dāvanu karte

Hotel Jurmala Spa piedāvā plašu procedūru klāstu, lai ikviena sieviete spētu atrast sev tīkamāko un baudīt mierpilnu atpūtu. Dāvanu karte sniegs dāmai iespēju pašai izvēlēties tieši to, ko konkrētajā brīdī viņa kāro. Dāvanu kartes vari apskatīt ŠEIT

3. Sejas masku komplekts

Viens no nesteidzīgas svētdienas elementiem ir sevis palutināšana ar sejas masku, lai pēc tam baudītu maigo sejas ādu. Izvēlies dažādu konsistenču maskas, lai tās būtu piemērotas lietošanai dažādos gadalaikos. Ja esi īpaši radošā noskaņojumā, vari masku pagatavot pati - internetā atradīsi neskaitāmas receptes un šobrīd sastāvdaļas bez problēmām atradīsi vietējos veikalos.

4. Observatorijas dāvanu karte

Zvaigžņu vērošana ir plaši pazīstama kā viena no visromantiskākajām aktivitātēm. Tomēr kā būtu, ja tās laikā varētu uzzināt vai dalīties ar interesantiem faktiem, kas saistīti ar kosmosu? Tajā palīdzēs observatorijas apmeklējums. Būs iespēja noklausīties lekciju par zvaigznēm un iemācīties atpzīt debesīs esošos zvaigznājus.

5. Aromātiskās sveces

Dažādi aromāti mājās vienmēr rada īpašu noskaņu. Domājot par veselību, labāk izvēlēties dabiska sastāva sojas vaska sveces. Vizuāli pievilcīgas sveces piedāvā Munio Candela.

6. Macarons meistarklase

Kura gan nevēlētos prast pagatavot šo franču konditorejas brīnumu? Uzdāvini draudzenei iespēju iemācīties! Macarons un citu gardumu meistarklases šobrīd nav retums, tās iegādāties piedāvā arī Dāvanu serviss.

7. Organiskā satīna gultasveļa

Satīna gultasveļa būs dāvana dāmām, kuras spēj novērtēt īstenu luksusu. Lai rūpētos par gan par saņēmēju, gan apkārtējo vidi, izvēlies organiskās kokvilnas satīnu. Ieskaties Orgamint home piedāvājumā!

8. Vīna komplekts

Vīna mīļotājām uzdāvini komplektu ar kādu īpašu vīnu, neparastu glāzi un interesantu trauku uzkodu servēšanai.

9. Dāvanu karte individuālu apavu izgatavošanai

Nav sievietes, kurai būtu par daudz kurpju, vai tiesa? Jebkurai sievietei prieku sagādās iespēja tikt pie savām īpašajām, viņai vien gatavotajām kurpēm. Gan jau gatavus, gan pēc individuāla dizaina sūtītus apavus piedāvā WIMS.

10. Profesionāla fotosesija

Ikvienas sievietes pašapziņu spēj pacelt kvalitatīvas fotogrāfijas, ko vēlāk paskatīties un papriecāties.