Pārlekt uz galveno saturu

Viesnīcas vēsture

Viesnīcas ēka tika uzbūvēta 20. gadsimta 70-tajos gados. Tā bija paredzēta kā tūristu viesnīca viesiem no visas Padomju Savienības un tika nodēvēta kūrortpilsētās vārdā – “viesnīca Jūrmala”. Viesnīcai bija 160 viesu numuri, skaistumkopšanas salons, kafejnīca, kā arī kazino un tajā laikā viens no slavenākajiem restorāniem un kabarē šoviem visā Latvijā.

2004. gada rudenī viesnīcas ēku pārpirka Igaunijas investīciju uzņēmums un veica vērienīgu rekonstrukciju. 2005. gada 27. maijā jaunā viesnīca “Hotel Jūrmala Spa” sveica pirmos viesus modernajā 4 zvaigžņu viesnīcā. Turklāt jāuzsver, ka līdz ar šo projektu Latvijā tika aizsākta SPA kultūras attīstība, jo tik bagātu spa atpūtas piedāvājumu Baltijā tajā laikā piedāvāja tikai pāris viesnīcas.

Viesnīcā joprojām veiksmīgi darbojas kā SPA un konferenču centrs, attīstot spa kultūru Latvijā un nodrošinot augstus viesmīlības standartus. Uzņēmums strādā pie nepārtrauktas darbības uzlabošanas, kā veicot rekonstrukcijas (2018. gada vasarā atjaunojot saunu un baseinu centru, 2019. gadā atjaunojot viesnīcas lobiju), tā arī ieviešot jaunas sistēmas viesu apkalpošanas uzlabošanai. Tādējādi nodrošinot patīkamu un mūsdienīgu atpūtu viesnīcas “Hotel Jūrmala Spa” viesiem.

Foto galerija "Viesnīcas vēsture"

80. gadu sākums

Apskatīt foto galeriju